Хірурги проводять операцію в операційній під яскравим світлом
У Деснянському районі столиці судитимуть лікаря-хірурга. Через неналежне виконання обов’язків медик пропустив смертельно небезпечні ушкодження внутрішніх органів у 43-річного пацієнта.
Що сталося
Чоловік звернувся до медичного закладу з важкою травмою грудної клітки. Після поверхневого огляду та неповного обстеження хірург діагностував лише перелом ребра та рану ліктьового суглоба. Лікар вирішив, що госпіталізація не потрібна, призначив знеболювальне та протизапальне лікування й відпустив пацієнта лікуватися вдома.
За два дні чоловік раптово помер. Експерти встановили, що причиною смерті стала закрита травма грудної клітки з переломами ребер, ушкодженням плеври та легені. Це призвело до тяжких ускладнень та інтоксикації. Своєчасні додаткові обстеження могли врятувати життя.
Наслідки для медика
Слідчі оголосили хірургу підозру. Досудове розслідування триває. За статтею йому загрожує до двох років позбавлення волі з можливим позбавленням права займатися медичною діяльністю на строк до п’яти років.






