Кирило Буданов у військовій формі виступає на Київському безпековому форумі
Переговори про мир не свідчать про слабкість. Така позиція України тверда: визнання втрати територій неприйнятне.
Виступ на Київському безпековому форумі
Керівник Офісу президента Кирило Буданов озвучив це на 18-му щорічному Київському безпековому форумі.
«Прагнення до миру — це здоровий глузд, а не прояв слабкості. Це перш за все те, що я вам хотів би сказати. Умови досягнення миру можуть бути абсолютно різні. Ніхто, я думаю, в Україні не піде на те, щоб визнати втрату навіть міліметра нашої території. В цьому я абсолютно певен», — заявив він.
Сила як запорука успіху
Буданов наголосив: відсутність згоди на переговорах — нормальна ситуація.
«Але для цього і існує цей процес. Він може досягти своєї мети, може не досягти своєї мети. Це теж нормальна ситуація. Тому ми маємо бути готовими і сильними до будь-якого розвитку подій. Якщо ми будемо сильними, це дасть нам, як то кажуть, маневр в цій ситуації», — пояснив він.
Зі слабкими не рахуються. Вони диктують умови.
«Тобто висновок простий: ми маємо стати сильними і бути сильними надалі для того, щоб насправді добитися успіху в цьому переможному процесі. Тому що зі слабкими ніхто в світі справи мати не буде. І ніяке міжнародне право тут, на жаль, не спрацює», — підсумував Буданов.



