Ексдружина актора Дмитра Ступки, блогерка та стилістка Поліна Логунова, розповіла про стосунки з американцем Джорджем. Він допоміг їй розвинути бізнес у США.
Відкриття салону в Каліфорнії
Поліна Логунова перебуває у статусі нареченої понад чотири роки. В еміграції вона відкрила салон краси в престижному районі Каліфорнії. Там обслуговують зіркових клієнтів.
Жінка зізнається: успіх став можливим завдяки нареченому. Він розгледів її потенціал і наполіг на запуску справи. За припущеннями, вкладення сягають понад мільйона доларів. Логунова зазначає, що точно порахувати суму важко.
«Джордж інвестував у капітал. Дуже важко говорити про вкладення, коли зароблені кошти вкладаються у щось інше. Я отримую зарплату стиліста, ще якісь бонуси. Це важко поділити за цифрами. У нас немає поділу прибутку. У мене є стабільна зарплата. Але ці гроші кудись далі вкладаються. Він був ініціатором відкриття салону. А я сказала, що ніколи в житті. Мені важко знайти тих, хто зі мною в одному ритмі. Він подивився, як в Україні я працювала з брендами, зокрема в нігтьовому сервісі та з волоссям. І все ж наполіг. Не знаю, чому він так вирішив, але сказав, що називатиметься „Логунова“», — поділилася Логунова в інтерв’ю джерелу.
Що привабило в нареченому
Стилістку підкорила не лише зовнішність Джорджа. Його мудрість, надійність та підприємницький досвід надихають її.
«Ці м’язи й татуювання, погляд, ця енергетика. Коли я все життя все вирішувала й виживала, залежала від своїх рішень, я дуже сильно втомилася. І еміграція загострила весь цей біль. І коли тобі кажуть: „Тихо, все нормально, я зараз усе вирішу“. І він вирішував. Освідчився мені. Він усе життя багато працює. Він підприємець. Він навчив мене, що в будь-якій кризовій ситуації є вихід. Він ходить кілька днів і видає блискучу ідею. Він бачить, як використати будь-яку можливість, як говорити так, щоб отримати те, що тобі потрібно», — зазначила Логунова.






