Під час гасіння масштабної пожежі в Чорнобильському лісі на Київщині рятувальники виявили налякане лосеня. Маля загубило матір у вогняній пастці. Вогнеборці негайно провели спецоперацію для його порятунку.
Джерело повідомляє: тварину напоїли водою, зігріли та оточили турботою. Після консультацій з фахівцями лісництва, ветеринарами й зоологами лосеня передадуть на професійний догляд.
«Ми не залишимо без подальшої уваги нашого маленького друга й триматимемо вас у курсі подальших подій», — зазначили рятувальники.
Пожежа триває
Ліквідація займання на Київщині продовжується. Вогнеборці працюють у посиленому режимі, локалізуючи осередки. Полум’я охопило понад 1100 гектарів лісу. Сильний вітер, посуха та мінна небезпека ускладнюють роботу.
Радіаційна ситуація стабільна. Рівень гамма-випромінювання в нормі.






