Кір Стармер оголошує про відставку з посади премєра Британії
Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер 22 червня оголосив про свою відставку з посади лідера Лейбористської партії. Політик зробив заяву під час спілкування з журналістами.
Рішення та розмова з королем
Стармер наголосив, що за два роки роботи уряду вдалося відновити довіру до економічного та оборонного секторів. Водночас він з повагою відреагував на позицію однопартійців щодо того, чи залишається він найкращим кандидатом для керівництва партією на наступних виборах. «Я піду у відставку з посади лідера Лейбористської партії», — сказав Стармер.
Він повідомив, що зранку провів розмову з королем Чарльзом III і поінформував його про своє рішення. Прем’єр зазначив, що «з гідністю» приймає факт, що більше не є найкращою кандидатурою для керівництва партією на майбутніх виборах. «Зараз моя партія ставить питання: чи є я найкращим кандидатом, щоб очолити нас на наступних загальних виборах. Я почув відповідь нашої парламентської фракції на це питання і з гідністю приймаю цю відповідь», — додав він.
Серед ключових досягнень дворічної роботи уряду Стармер згадав підтримку України у війні проти Росії. Він продовжує виконувати обов’язки очільника уряду до обрання нового лідера лейбористів.




