Військово-Морські сили ЗСУ спільно з підрозділами Головного управління розвідки завдали удару по суднах армії РФ. Бійці виявили та знищили три російські морські безекіпажні катери.
Знищення МБЕКів
Цілі були виявлені та оперативно ліквідовані завдяки злагодженій роботі українських підрозділів. У відомстві наголосили: «Кожна така успішно відбита атака — це врятовані життя та черговий удар по планам агресора». Кожна така операція зменшує можливості противника діяти на морі та допомагає зберігати життя українських військових і цивільних.
Раніше українські військові вдарили по російських катерах у районі Кримського мосту. Підтверджено ураження цілей, які виконували охоронні функції. Операцію провели підрозділи ВМС ЗСУ.




