Співробітники СБУ та затримана колаборантка під час спецоперації на Донеччині
Служба безпеки України провела спецоперацію на Донеччині та викрила місцеву жительку, яка переховувала російського військового. Бійці СБУ та Сил оборони ліквідували бойовика під час затримання.
Деталі спецоперації
Російський військовий на псевдо «Шаман» проник у Лиман для розвідки позицій українських сил. Він встановив зв’язок із місцевою безробітною, яка почала переховувати його у своєму будинку. Жінка передавала координати для ворожих обстрілів, вдаючи прогулянки. Вона надсилала геолокації потенційних цілей, а росіянин доповідав їх по рації своєму командуванню.
Під час операції боєць чинив спротив і був ліквідований. Слідство встановило, що він служив у 31-му мотострілецькому полку 67-ї мотострілецької дивізії 25-ї загальновійськової армії Центрального військового округу РФ.
Колаборантці повідомили про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України. Вона перебуває під вартою та може отримати довічне ув’язнення з конфіскацією майна. Співробітники СБУ заздалегідь задокументували діяльність пари та убезпечили українських військових на Лиманському напрямку.



